Düzensiz Göç Ortak Veri Tabanı Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Düzensiz Göç Ortak Veri Tabanına ilişkin olarak İl Jandarma Komutanlığından ve İl Emniyet Müdürlüğünden ilgili personellerin katılımı ile bilgilendirme toplantısı yapıldı.

İl Göç İdaresi Müdürlüğümüz tarafından 31.01.2019 tarihinde Valilik toplantı salonunda Düzensiz Göç Ortak Veri Tabanına ilişkin olarak İl Jandarma Komutanlığından ve İl Emniyet Müdürlüğünden ilgili personellerin katılımı ile bilgilendirme toplantısı yapıldı.

İl Müdürümüz Sn Akif ESEN’in başkanlığında Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında Müdürlüğümüz personeli İl Göç Uzman Yardımcısı Fırat GÜREŞ tarafından Düzensiz Göç Ortak Veri Tabanına ilişkin kapsamlı bir sunum yapıldı. Toplantı da “Kolluk birimleri tarafından yakalanan yabancılar hakkında değerlendirme yapılırken kolluk birimlerinin dikkat edeceği hususlara, kimlerin düzensiz göçmen olduğuna, düzensiz göçmen tespitinde dikkat edilecek hususlar” hakkında detaylı detaylı bilgilendirme yapıldı. Toplantı soru cevap kısmıyla sona erdi.

Kayıt: 1.2.2019
Güncelleme:1.2.2019
Paylaş


WS05